Yhteyshenkilöt

SFS Intecillä teitä palvelevat

Olemme avoinna arkisin klo 8.00-16.00

Kari Rintamäki
Toimitusjohtaja
P. +358 9 315 49 811
gsm + 358 40 702 0153
Sähköposti: kari.rintamaki@sfs.biz

Kenneth Lindgren
Myyntipäällikkö, seinä-, katto- ja tasakattotuotteet
P. +358 9 315 49 814
gsm +358 400 471 728
Sähköposti: kenneth.lindgren@sfs.biz

Puurakentamisen tuotteisiin liittyvissä kysymyksissä, ota yhteyttä: fi.info@sfsintec.biz

Markku Salmi
Tuoteryhmäpäällikkö
Kuorirakenteiden kiinnikkeet
P. +358 9 3154 9817
Gsm +358 40 900 4868
Sähköposti: markku.salmi@sfs.biz

Timo Sundberg
Tuotepäällikkö
Putoamissuojaustuotteet
P. +358 400 218 988
Sähköposti: timo.sundberg@sfs.biz

Petri Aaltonen
Puhelinmyynti, laatuvastaava
P. +358 9 315 49 815
Sähköposti: petri.aaltonen@sfs.biz

Kirsi Ketonen
Taloushallinto
P. +358 9 315 49 812
Sähköposti:kirsi.ketonen@sfs.biz

Juha Lemberg
Varasto
P. +358 9 315 49 821
Sähköposti: juha.lemberg@sfs.biz

Fredrik Malmberg
Pohjoismainen viestintä ja brändinvalvoja
P. +46 152 71 50 34
Sähköposti: fredrik.malmberg@sfs.biz

Yhteystiedot

SFS intec Oy
Ratastie 18
FI-03100 Nummela
T +358 9 3154 9810